Коробки з нанесенням логотипу

Замовте барвисті коробки з повнокольоровим друком

Хочете, щоб ваша упаковка виділялася серед однотипних і тьмяних коробок ваших конкурентів? Хочете збільшити впізнаваність свого бренду? Тоді замовляйте картонні коробки з логотипом у нас! Компанія «Рівне Упаковка» виготовить для вас будь-яку гофроупаковку з нанесенням повноколірного друку. Телефонуйте нам прямо зараз!

Ми запитаємо це у вас:

  • Яку конструкцію короба ви хочете (гофрокороба, упаковка складної висічки)?
  • Скільки коробок ви хочете замовити? Ми приймаємо замовлення на упаковку з флексодруком тиражем від 3000м2.
  • Які марка і тип картону (гофрокартон або мікрогофрокартон) вам потрібні? Якщо необхідна допомога в підборі, то важливо розуміти який товар планується упаковувати, передбачити вагу продукції?
  • Який колір картону вам потрібен (білий або бурий)?
    Скільки кольорів ви хочете нанести? Максимальна кількість кольорів – 5, тип нанесення – флексодрук. Для розрахунку необхідний макет або розмір друку, зі скількох сторін буде розташовуватися друк?
  • Самовивіз або доставка?

Коробки з картону (гофрокартону) не просто упаковка. При відповідній дизайнерської стратегії вона перетворюється в чудовий рекламний інструмент вашої компанії, причому практично безкоштовний.

Вартість коробок з картону без друку ненабагато нижче вартості таких же картонних коробок з друком вашої компанії. А їх постійна присутність на прилавках – не що інше, як широкомасштабна рекламна компанія, за яку ви заплатили копійки. Не використовувати цю унікальну можливість просто нерозумно.

Якщо ж над формою і зовнішнім виглядом коробки добре попрацювати талановитий дизайнер – оригінальні конструкція і оформлення цього виду упаковки будуть не тільки рекламувати, але і “продавати” ваш товар.

При проектуванні дизайну упаковки важливо врахувати зручність її використання покупцями: коли можуть бути використані картонні коробки з ручками, а коли наявність ручок просто недоречно. Всі тонкощі, пов’язані з привабливістю і зручністю упаковки для потенційного споживача вашої продукції знають і врахують наші співробітники.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close