Плівка для дозрівання сиру

При дозріванні сирів в термозбіжних пакетах знижуються витрати праці по догляду за продуктом в період дозрівання і скорочуються його втрати. Для упаковки використовуються пакети з певними газо- і вологопроникними властивостями. Сир перед упаковкою повинен мати чисту суху поверхню, без будь-яких пошкоджень. Упаковку в термоусадочні пакети для дозрівання сирів проводять на спеціальних вакуум-пакувальних машинах з подальшою усадкою в гарячій воді. При цьому дуже важливо з пакету повністю видалити повітря і забезпечити його повну герметизацію.

Упакований в термоусадочні пакети сир дозріває при тих же температурно-вологісних режимах, які встановлені для сирів з традиційним способом догляду. Низька проникність пакетів сприяє рівномірному розподілу вологи і солі по всьому об’єму упакованого сиру, завдяки чому властивості продукту залишаються незмінними від центру до краю головки. Високий бар’єр до кисню перешкоджає утворенню цвілі, протидіє виникненню патогенних мікроорганізмів і шкідливої ​​мікрофлори.

Фірма Рівне-Упаковка пропонує термоусадочні пакети для дозрівання сиру оптом і в роздріб, в які сир може бути упакований під час або після процесу дозрівання. Пакети виготовляються з високоякісних бар’єрних плівок Польського, Німецького та інших виробників.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close