Пластикові каністри

Пластикові каністри оптом і в роздріб від 0,35л до 30л

Компанія Рівне Упаковка продає оптом і в роздріб поліетиленові каністри місткістю від 0,5л до 30 літрів. Виробництво каністр здійснюється на сучасному високотехнологічному обладнанні європейських виробників з використанням останніх інноваційних розробок в області екструзійно-видувного формування. Дані технології забезпечують оптимальний розподіл матеріалу по довжині вироба, що дозволяє не допускати появи слабких місць, які могли б стати причиною протікання при транспортуванні і зберіганні каністр з фасованою продукцією.

Поліетиленові каністри підходять для фасування найширшого спектра речовин. Їх застосовують для зберігання і перевезення хімічної, нафтохімічної, лакофарбової, харчової продукції. Пластикові каністри, які мають міжнародний сертифікат UN (ООН), можуть застосовуватися для перевезення небезпечних вантажів.

Якість каністр забезпечується триступеневою системою контролю, яка включає в себе перевірку якості сировини, операційний контроль каністр на етапі виробництва, а також періодичні випробування готової продукції.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close