Упаковка для морозива

Екологічно нешкідливі, естетичні, багатофункціональні, практичні, різних розмірів, форм – одноразові стаканчики для морозива, популярні для кейтерингу, в магазинах, закладах громадського харчування, на харчовому виробництві, де займаються приготуванням холодного десерту.

Вони можуть бути пластиковими, паперовими, проте в будь-якому випадку – це бюджетний варіант звичного посуду, який їй абсолютно не програє. Головні переваги упаковки – доступність і практичність. Купити стакан вигідно з метою здешевлення собівартості морозива і ефективної реклами вашої компанії.

Виробництво тари для десертів здійснюється з дотриманням санітарно-гігієнічних норм. Наші ємності виготовлені з пластику, паперу високої якості. Інші переваги:

  • Екологічно чисте виробництво, що виключає наявність клею, токсинів;
  • Стаканчики зручні для закладів, де є послуга «морозиво на винос»;
  • Така упаковка – ефективна реклама, що забезпечує стильний дизайн і можливість нанесення логотипу;
  • Надійність упаковки. Ми пропонуємо ємності, стійкі до деформації, пошкодження.
  • Розумна ціна.

Сучасні технології виробництва упаковки дозволяють виробництво склянок різних форм, дизайну, кольорової палітри. Що стосується реклами, то нанесені на поверхню тари логотип бренду запам’ятається споживачеві, а також позитивно позначиться на іміджі вашої підприємства, прибутку.

У нас можна придбати стаканчики для морозива оптом. В наявності також пластикові, паперові креманки. Є можливість замовити виготовлення тари з індивідуальним дизайном. За консультацією звертайтеся до представників Рівне Упаковка по телефону!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close