Упаковка для яєць

Основними вимогами до упаковки для яєць є: висока міцність, невелика вага і безпека. Ці властивості необхідні для транспортування і зберігання продукту. Раніше використовувалися тільки паперові упаковки, які мали ряд недоліків, таких як схильність до впливу вологості, неможливість візуально оцінити якість і цілісність вмісту.

У даній категорії товару, ми пропонуємо Вам ознайомитися з видами упаковки для курячих і перепелиних яєць, виготовлених з ПЕТ і ПС:

  • Пластикова упаковка для яєць – практична і недорога, найбільш зручна для зберігання та транспортування продукту;
  • Завдяки спеціальним протиударним перегородкам забезпечений захист від зовнішніх впливів, а надійні замки захистять від випадкового відкриття такої упаковки;
  • Пластиковий лоток для яєць можна неодноразово використовувати за призначенням, він прозорий, що відрізняє його від картонної упаковки;
  • Не виймаючи яйця з лотка, покупець може візуально оцінити їх стан та розмір;
  • Такий вид упаковки є гігієнічним (при пошкодженні одного яйця, його вміст локалізується в осередку) і практичним, так як має невелику вагу і еластичність, володіючи підвищеною стійкістю до коливань вологості і температури.

Пластикові упаковки для перепелиних і курячих яєць від виробника з гарантією якості. 

Пластикові лотки для яєць Ви можете купити оптом і в роздріб в нас в компанії Рівне Упаковка за низькими цінами від виробника з доставкою до Харкова, Києва, Дніпропетровська, Львова, Одеси та інших населених пунктів всієї території України.

Менеджери Рівне Упаковки нададуть професійну консультацію і допоможуть оформити замовлення!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close