Дой пак

Характеристика дой паків

Призначення пакетів дой пак може бути різноплановим. Вони можуть використовуватися як для харчових продуктів, так і з нехарчової метою, як альтернатива скляній тарі. Ми випускаємо пакети дой пак із зображенням, прозорі, крафтового. Застосовуючи барвисту друк, на матеріал можна нанести логотип компанії-замовника або інший малюнок, який допоможе виділити певний вид продукту, надаючи йому індивідуальності. Слід зазначити легковажність дою паків і економічність при транспортуванні.

Купуючи дой-пак упаковку від виробника оптом, замовник отримує плоске пластикове виріб, внизу воно містить розкривається дно, складку, завдяки якій заповнений пакет не падає.

Сфера застосування упаковок велика. У харчові пакети поміщають:

  • соки;
  • снеки;
  • соління;
  • соуси;
  • бакалію.

В пакетах нехарчового призначення зберігають побутову хімію, тютюнові вироби, котячі наповнювачі. У док паї пакують сухофрукти, каву, чай і т.д.

Фахівці компанії Рівне Упаковка готові виготовити партію дой пак пакетів нестандартного розміру, а також доповнити їх зіп-замком для багаторазового використання. Вартість нашої продукції відповідає її якості.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close