Кондитерська упаковка з картону

КОНДИТЕРСЬКА УПАКОВКА
У чому секрет попиту на кондитерську продукцію, тільки чи в її смакових якостях? Ні, торти і тістечка можуть бути смачними і дуже красивими, але не користуватися попитом, якщо кондитерська упаковка підібрана неправильно. Основні критерії вибору полягають в наступному:

  • Матеріал. Якщо презентабельність упаковки для вас, як для виробника кондитерських виробів, відіграє таку ж роль, як і якість вашої продукції, то картонна кондитерська упаковка буде найкращим вибором. Переваги паперових коробок перед пластиковими полягає, як в більш привабливому зовнішньому вигляді, так і в екологічності використовуваного матеріалу.
  • Розмір. Якщо упаковка для кондитерських виробів буде надто просторою або, навпаки, занадто тісною, товар з високою часткою ймовірності буде пошкоджений при транспортуванні. Особливо важливо правильно підібрати розмір коробки для ніжних виробів з кремом.
  • Віконце. Вам важливо, щоб продукт був захищений від пошкоджень і забруднень, але не був прихований від очей покупців? Відмінне рішення – крафт упаковка для кондитерських виробів, що передбачає прозоре віконце. Найчастіше віконце розміщується в кришці коробки.
  • Дизайн. Психологами доведено, що колір упаковки здатний впливати на бажання споживача придбати той чи інший товар. Переважно природні і спокійні відтінки. Чим гармонійніші будуть кольори самої упаковки і вміщені в неї вироби, тим вищий буде попит на продукцію. Це особливо важливо, якщо коробка з віконцем.
  • Наявність вкладиша-роздільник. Вибираючи коробки для кондитерських виробів дрібного розміру – тістечок, капкейков, цукерок і т.д., уточніть, чи є в них роздільники. Вони захистять випічку та солодощі від деформації і пошкодження.

Ви володієте кондитерською з власною пекарнею або міні-цехом і постачаєте випічку в кафе або торгову точку, де її реалізують в роздріб? Необхідна кондитерська упаковка від виробника, так як вона обходиться найдешевше? Компанія Рівне Упаковка готова постачати вам картонні коробки різних розмірів, форм, кольорів, паперовими пакетами для будь-якої кондитерської продукції, від крихітних капкейків і тортів до будь-яких десертів.

ПЕРЕВАГИ РІШЕННЯ КУПИТИ УПАКОВКУ ДЛЯ КОНДИТЕРСЬКИХ ВИРОБІВ З КАРТОНУ ОПТОМ ВІД РІВНЕ УПАКОВКА

  1. Гарантія використання еко-матеріалів. У складі упаковки виключно натуральна сировина. Вся упаковка біорозкладається, утилізується шляхом компостування.
  2. Широкий спектр пакувальної продукції. Можливість купити картонну кондитерську упаковку не єдине, що ми пропонуємо. В асортименті паперові пакети для свіжого хліба, форма-тюльпан, підкладки для випічки в коробку і т.д.
  3. Якість. Використовується картон, папір і целофан підвищеної міцності. Продукція – її смак, зовнішній вигляд, аромат, в будь-якій упаковці захищена і від пилу, і від ймовірності бути пошкодженою.
  4. Декоративна складова. Забезпечуючи збереження товару, вона притягує до нього увагу покупців. Завдяки презентабельному дизайну коробки і тістечка та будь-якої іншої випічки – не соромно подарувати.
  5. Економія. Купити упаковку для кондитерських виробів оптом, виготовлену виробником, означає заощадити на коробках для кондитерських виробів без ризику для якості.

Ми доведемо, що паперова кондитерська упаковка від Рівне Упаковка – це вигідно! Власне виробництво дозволяє нам надавати можливість покупки і інших видів упаковки, одноразового посуду, барних аксесуарів і супутніх товарів.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close