Упаковка для меблів

Ви є власником меблевої фабрики, або вам просто потрібна упаковка для меблів при переїзді, тоді ви потрапили на потрібний сайт! Ми підберемо для вас необхідну саме вам упаковку в наявності, або виготовимо на замовлення гофроупаковку будь-якої форми і розміру.

Упаковка для меблів призначена для безпечного перевезення предметів інтер’єру і фурнітури від виробника до точок продажів, або від точок продажів до споживачів. Така тара повинна захищати від подряпин глянцеві поверхні предметів інтер’єру, а так само від пилу і інших негативних чинників. В основному, упаковка для меблів робиться на замовлення і відноситься до великогабаритної тари, в яку можна вмістити великі предмети: шафи, комоди, столики і ін. Але найчастіше меблевики постачають свою продукцію до точок продажів або до безпосереднього покупця в розібраному вигляді. У цьому випадку розмір гофротари не грає особливої ​​ролі.

Для упаковки меблів можуть використовуватися різні види пакувальних матеріалів. Наведемо нижче основні з них і перерахуємо їх основні переваги.

Гофрокартон тришаровий і гофрокартон п’ятишаровий. Ці два види картону призначені для виготовлення пакувальних коробок, так само його використовують як матеріал прокладки. При упаковці меблів його можна використовувати як захист елементів шафи або дзеркала.
Повітряно-бульбашкова плівка. Цей пакувальний матеріал використовується для обгортання тендітних предметів, які легко подряпати або розбити. В основному їй обгортають дзеркала, фурнітуру, елементи меблів, виготовлені зі скла і інших крихких матеріалів. На нашому сайті ви можете придбати два види пухирчастої плівки: двошарову і тришарову.
Спінений поліетилен. Його так само використовує як обгортковий матеріал.
Стрейч-плівка прозора і темна. Найчастіше її застосовують для скріплення пакувальних коробок на палетах. При упаковці меблів її можна використовувати так само як захист від подряпин.
Захисні куточки з картону. Для того щоб не пошкодити кути столу або шафи при транспортуванні використовують спеціальні захисні куточки. Ми виробляємо і продаємо куточки шириною від 35 до 100 мм і довжиною від 1800 до 3000 мм. Ці розміри підходять для упаковки будь-яких видів меблів.
Картонні коробки для меблів. У разі якщо ваша меблі збірна, то її можна упакувати в готові гофрокороба. Якщо ж вам потрібні ящики або контейнери вашого розміру, ми зможемо виготовити їх протягом 14 робочих днів. Ми готові до будь-яких обсягах і розмірами.
Купіть упаковку для меблів від виробника!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close