Паперові пакети

Паперова упаковка вважається однією з найперспективніших і екологічних. Найбільш виділяються в цьому питанні паперові крафт пакети: вони красиві, міцні, підходять як для пакування промислової групи товарів, так і для продуктів. У нас ви можете купити продукцію за прийнятною ціною.

Специфіка продукції з крафт-паперу

Паперові пакети з крафт-паперу захопили майже весь ринок пакувальної продукції. Якщо говорити про специфіку вироби, то вона полягає в способі виробництва паперу. Це похідна з деревина, отримана шляхом варіння целюлози із застосуванням сульфатів. І якщо звернутися до основного перекладу назви, то отримаємо «сильний» папір. Крім своєї чудовою міцності, вона має здатність до вбирання вологи і відмінно пропускає повітря. Вміст буде захищено від вологи і прекрасно збереже первинну свіжість, завдяки безперешкодному доступу повітря. Пакети з крафт-паперу міцні і дозволяють упаковувати в них багато будівельних матеріалів, такі, як цемент.

Крім своїх хороших якісних характеристик, крафт папір має ще й дуже демократичну ціну. Найбільш популярні коричневі і білі крафт пакети. У нас ви можете замовити виготовлення або купити готову продукцію.

На даний момент виготовлення таких пакетів настільки розвинене, що форми і конструктивні рішення цієї упаковки вражають своєю різноманітністю. Їх зовнішня привабливість підкреслюється різними варіантами декору. Найбільш затребувані зараз чотири типи крафт пакетів з паперу:

  • без ручок;
  • з прямокутним дном;
  • крученими ручками;
  • з плоскими ручками;
  • з віконцем.

Рівне Упаковка пропонує виготовлення будь-якого з перерахованих вище видів. Саме такий вид упаковки є прекрасним рекламним рішенням.

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close