Про нас

Вітаємо вас на офіційному сайті Рівне Упаковка. Цей сайт був створений саме для вас, щоб вам було зручно ознайомитися з нашою продукцією не виходячи з дому  або офісу.

Рівне-Упаковка працює з 2009 року, за цей час ми встигли вивчити потреби вітчизняного ринку.  Оскільки кожен з наших покупців індивідуальний, ми готові допомагати у виборі упаковки.  Найголовніше правило в нашій роботі  дотримуватися якості товару та стабільності цін.

Ми щоденно поповнюємо кількість товару на складі, що дозволяє швидко і без перешкод відгрузити товар замовникові. Спосіб оплати і доставки обумовлюється обома сторонами,  для цього у нас є договір в якому все детально розписано, заключається  цей договір тільки у тому випадку, якщо претензій по оплаті  та по відвантаженню товару немає. Весь товар, який ми продаємо сертифікований.

Менеджери компанії Рівне-Упаковка готові вислухати кожного з вас і будемо дуже раді допомогти.

  Оптовий продаж різних видів упаковки та пакувальних матеріалів є головна спеціалізація компанії Рівне-Упаковки:

–      Пластиковий посуд (більше 200 видів), для салатів, суші, бістро, кондитерських виробів, морозива, меду, молочних продуктів, холодних та гарячих напоїв, солодощів, та багато іншого;

–   Вакуумні та термозбіжні пакети (більше 100 розмірів), прозорі, еластичні, гофровані та з друком, усе за вашим бажанням;

–     Плівки (більше 30 видів), ПВХ стрейч та термозбіжний  різної ширини і товщини, поліетилен (ПЕТ) в рулонах, первинний та вторинний різної намотки термозбіжний, поліпропілен (ПП) термозбіжний, поліолефіни (ПОФ)  термозбіжний, плівка для вакуумації, технічна стрейч-плівка, бульбашкова плівка, скотч-плівка та інші;

–     Відра (більше 10 видів) для харчових продуктів (меду, риби, молочних виробів, спецій, та ін. ), відра технічні (для фарби, лаків, та інших хімічних сполук),  різного розміру, форми  та кольору.

–   Поліетиленові пакети (більше 20 видів), пакет типу майка, фасувальні пакети,  пакети кольорові, пакети з друком під замовлення, та ін..

–  Тарілко-піддони та ланч-бокси  зі  спіненого полістиролу (більше 30 видів).

–   Скотч-стрічка для заклеювання фасувальних пакетів, скотч широкий різної намотки,  та ін.

–    Паперова група та гофрокартон (більше 100 видів): ящики, лотки для риби, лотки для піци, пакети на винос паперові, крафтові пакети, крафтові дой-паки, гофролисти та інше.

–      Та багато іншого.

Головна мета нашої компанії – стильно та дешево упакувати вашу продукцію!!!

ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close